American Audio WM-219 wireless mic

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

2-channel UHF wireless microphone system with 100 channels per receiver

Нема на залиха

SKU: 02549130 Категории ,

Опис

2-channel UHF wireless microphone system with 100 channels per receiver

Спецификација

Бренд

Brand

American Audio

Кошничка
Scroll to Top