Behringer HC 200

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

High-quality and extremely-versatile professional DJ headphones · 57 mm dynamic drivers provide wide frequency response (20 Hz – 20 kHz)

SKU: 04047102 Категории ,

Опис

High-quality and extremely-versatile professional DJ headphones · 57 mm dynamic drivers provide wide frequency response (20 Hz – 20 kHz)

Спецификација

Бренд

Brand

Behringer

Кошничка
Behringer HC 200
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top