Bespeco CVP050

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

LSF balanced cable with 98% pure OFC conductor and 2 x 0,25 mm² nominal section. 120% aluminum/polyester shielding. External covering with LSF jacket.

SKU: BSC78515 Категорија

Опис

LSF balanced cable with 98% pure OFC conductor and 2 x 0,25 mm² nominal section. 120% aluminum/polyester shielding. External covering with LSF jacket.

Спецификација

Бренд

Brand

Bespeco

Кошничка
Bespeco CVP050
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top