Bespeco DT1 stolica za bubanj

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

SKU: BSC86950 Категорија

Опис

Metal stool with double brace legs, adjustable in height. Cushion made of vinyl with non-deformable foam padding

Спецификација

Бренд

Brand

Bespeco

Кошничка
Bespeco DT1 stolica za bubanj
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top