Bespeco KR900

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Flight case 65.8 x 56.2 x 25 cm  6,5kg

SKU: BSC85530 Категорија

Опис

Mixer  Flight case

Спецификација

Specifikacija
Specifikacija Flight case manufactured in abs
Max 12u rack
Internal tiltable 19 inch. mounting
Anti scratch, shock resistant, waterproof seal
Colour: black

Бренд

Brand

Bespeco

Кошничка
Bespeco KR900
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top