Bespeco VM18L

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Expression volume pedal, made of ABS with shielded metal plate base and rubber feet

SKU: BSC82015 Категорија

Опис

Dimensions86 (D) x 198 (W) x 60 (H) mmTypeEspression pedalInput / Output2m cable with Ø6,3 mm jack stereo plugControlsRotation inverter switchImpedance20 Kohm

Спецификација

Бренд

Brand

Bespeco

Кошничка
Bespeco VM18L
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top