Klotz AY5A0300

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Klotz AY5A0300 3.5 mm Right-angle Mini Jack to 2 x 6.35 mm Jack Cable – 3 Metre

SKU: 28778737 Категорија Ознаки: ,

Опис

Klotz AY5A0300 3.5 mm Right-angle Mini Jack to 2 x 6.35 mm Jack Cable – 3 Metre

Спецификација

Бренд

Brand

Klotz

Кошничка
Klotz AY5A0300
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top