OMNITRONIC 3×0.75 Power Cable 1.5m

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

OMNITRONIC IEC Power Cable 3×0.75 1.5m

SKU: 66878104 Категорија

Опис

OMNITRONIC IEC Power Cable 3×0.75 1.5m

Спецификација

Бренд

Brand

Omnitronic

Кошничка
OMNITRONIC 3×0.75 Power Cable 1.5m
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top