Omnitronic 3×1.0 Power Cable 5m

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

OMNITRONIC IEC Power Cable 3×1.5 m

SKU: 66878106 Категорија

Опис

OMNITRONIC IEC Power Cable 3×1  5 m

Спецификација

Бренд

Brand

Omnitronic

Кошничка
Omnitronic 3×1.0 Power Cable 5m
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top