Omnitronic WH-1

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Mount for speaker systems, movable and tiltable, maximum load 30 kg.

SKU: 66898008 Категорија

Опис

Mount for speaker systems, movable and tiltable, maximum load 30 kg.

Спецификација

Бренд

Brand

Omnitronic

Кошничка
Omnitronic WH-1
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top