Shure A15PRS obrtnik faze

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Switchable phase reverser reverses the polarity of a balanced audio signal, corrects polarity reversal from wiring errors, and reduces comb filtering.

SKU: SHA15PRS Категорија

Опис

Switchable phase reverser reverses the polarity of a balanced audio signal, corrects polarity reversal from wiring errors, and reduces comb filtering.

Спецификација

Бренд

Brand

Shure

Кошничка
Shure A15PRS obrtnik faze
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top