Shure BETA56A

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Dynamic Supercardioid Microphone with Response Tailored to Drums and Instruments

SKU: SHBETA56A Категорија

Опис

Dynamic Supercardioid Microphone with Response Tailored to Drums and Instruments

Спецификација

Бренд

Brand

Shure

Кошничка
Shure BETA56A
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top