Shure EAC46CLS

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Replacement Cable For Shure SE215, SE315, SE425, SE535 and SE846, Length: 115 cm, Colour: Transparent.

SKU: SHEAC46CLS Категорија

Опис

Replacement Cable For Shure SE215, SE315, SE425, SE535 and SE846, Length: 115 cm, Colour: Transparent.

Спецификација

Бренд

Brand

Shure

Кошничка
Shure EAC46CLS
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top