Shure SBC-CAR SB902

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

The SBC-CAR Car Charger offers a mobile option that plugs into a cigarette lighter or accessory socket to charge the transmitter battery via the USB port

SKU: SHSBC-CAR Категорија

Опис

The SBC-CAR Car Charger offers a mobile option that plugs into a cigarette lighter or accessory socket to charge the transmitter battery via the USB port

Спецификација

Бренд

Brand

Shure

Кошничка
Shure SBC-CAR SB902
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top