Shure WA304

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Instrument cable connects a right-angled 1/4″ jack to a 4-pin mini-connector for bodypack transmitters.

SKU: 67078014 Категорија

Опис

Instrument cable connects a right-angled 1/4″ jack to a 4-pin mini-connector for bodypack transmitters.

Спецификација

Бренд

Brand

Shure

Кошничка
Shure WA304
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top