Shure WA371

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

Shure mic holder is made well and provides dependable service for our wireless handheld mics.

SKU: 67098050 Категорија

Опис

Shure mic holder is made well and provides dependable service for our wireless handheld mics.

Спецификација

Бренд

Brand

Shure

Кошничка
Shure WA371
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top