Shure WA713

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

SKU: SHWA713 Категорија

Опис

Color handle for BLX2 transmitter with SM58 and Beta 58A capsule lets artists express their personal style with 6 color options.

Спецификација

Бренд

Brand

Shure

Кошничка
Shure WA713
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top