Toca Cajon Corner Accent bass Reflex TCAJCA-M

Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

SKU: TCA51300 Категорија Ознаки: ,

Опис

A new joinery technique yields this attractive, sturdy flamenco cajon. Made from plywood with adjustable flamenco-style snares and bass reflex system. This cajon sounds as good as it looks!

Спецификација

Бренд

Brand

Toca

Кошничка
Toca Cajon Corner Accent bass Reflex TCAJCA-M
Достапно со нарачка
Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.
Scroll to Top