Icon

Се прикажуваат сите 2 резултати

 • ICON Platform M+

  Достапно со нарачка
  Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

  Get hands-on control of your DAW! Under 16″ wide, the Platform M+ gives you 9 full-size faders, 8 knobs, backlit buttons, transport controls and a jog wheel.

 • Icon QCON EX

  Достапно со нарачка
  Додајте го производот во кошничка и комплетирајте ја нарачката. Ќе ве контактираме во најбрз можен рок.

  XXXXXXXXXX

Кошничка
Scroll to Top